Adaptační kurz

Od středy 25. září do pátku 27. září jsme byli my, šesťáci, s paní učitelkou Vladislavou Hurajovou a asistentkou Kateřinou Mikušovou na adaptačním kurzu v Bílé. Byli jsme ubytováni v nově zbudovaném rekreačním zařízení Stodola.
Ve středu po příjezdu si nás převzali instruktoři Eva a Robin. Rozdělili nás do dvou týmů, ve kterých jsme byli po zbytek adapťáku. Hráli jsme různé hry, které měly nejen seznamovací charakter, ale sloužily i k utužování kolektivu.
Ve čtvrtek dopoledne jsme pokračovali v hraní her a odpoledne jsme vyrazili na koloběžkách. Deseti kilometrová trasa vedle k prameni Smradlavky. Kolem se šířil zápach po zkažených vajíčkách. Všichni jsme museli povinně vodu ochutnat. Pak jsme pokračovali k Maxově nádrží, kde jsme se měli možnost plavit na voru. Zpátky jsme se navraceli pěkně z kopce, takže to mělo švih. Koloběžky byly super.
V pátek jsme šli do zábavního parku, kde jsme mohli jezdit na motokárách, skákat na trampolíně, vydovádět se v lanovém centru ...A pak už přišlo loučení s instruktory a návrat domů.
Adaptační kurz přispěl ke zlepšení vzájemných vzahů ve třídě. Ubytování bylo luxusní, jídlo v hotelu Bauer nám moc chutnalo, počasí vyšlo.
Zkrátka jsme si adapťák všichni moc užili a jsme rádi, že jsme na něj jeli.

                                                                                                                   Karin Kovalčíková, žákyně 6. třídy


Poslední změna: 11.10.2019 - 06:00 Zpět

Adresa:Sedliště 203, 739 36
558 658 123
Adresa: Sedliště 515, 739 36
771 158 535
Zápisyonline.cz Rozvrh hodin Bakaláři
Školkavmobilu.cz Zápis do MŠ
e-Strava