Lyžařský kurz Jonas Park Ostružná

V neděli 5. ledna jsme se my, osmáci, s několika žáky z 9. třídy setkali u školy, kde už na nás čekal autobus a společně jsme se vydali do Jeseníků, konkrétně do SKI - areálu Ostružná.
Po příjezdu jsme se ubytovali v hotelu Velryba. Protože po dlouhé cestě nám všem vyhládlo, šli jsme se navečeřet do restaurace Jeřabina. Všechna jídla byla připravena vždy výborně, moc nám chutnala. 
Byli jsme rozděleni do dvou družstev. Družstvo Josefínci tvořili začátečníci a vedla je Josefka Javornická, Brumíky, již zdatnější lyžaře, vedl pan ředitel. Lyžařský kurz zajišťovala paní učitelka Martina Kantorová a o naše zdraví se starala paní učitelka Vladislava Hurajová. 
Po snídani jsme vyrazili na svah, kde mnozí z nás se snažili udržet ve svislé poloze, ale zemská přitažlivost dokázala dělat divy. Postupem času jsme se, k vlastnímu překvapení, začali zlepšovat.
Po obědě následoval odpolední klid a pak opět hurá na svah. Pořádně vyhládli jsme se následně všichni těšili na dobrou večeři. Poté následovaly přednášky a večerní program, který jsme si připravovali sami. V závěru lyžařského kurzu nechyběly závody a odměny pro vítěze.
Pobyt na horách všem rychle uběhl a my bychom si ho rádi prodloužili, ale bohužel to nebylo možné. Bylo to nezapomenutelných pět dní se super partou. 
Děkujeme! 

                                                                                                                                          žáci 8. třídy


Poslední změna: 17.01.2020 - 11:29 Zpět

Adresa:Sedliště 203, 739 36
558 658 123
Adresa: Sedliště 515, 739 36
771 158 535
Zápisyonline.cz Rozvrh hodin Bakaláři
Školkavmobilu.cz Zápis do MŠ
e-Strava