Lyžařský výcvik

V pondělí 21. ledna nastal pro žáky 8. třídy a několik děvčat z 9. třídy den D, protože odjížděli na lyžařský kurz do Velkých Karlovic.
Ubytovali se v penzionu Tabačka a po obědě okamžitě vyrazili na svah, aby svým instruktorům předvedli, co zvládnou, a podle toho byli rozděleni do tří družstev.
Družstvo těch, kteří se snažili na svahu udržet ve vzpřímené poloze, vedla paní učitelka Markéta Kovářová. Druhé družstvo, ostřílené borce, vedla paní instruktorka Josefína Javornická a poprvé se na lyžařském výcviku objevili snowboardisté, bylo jich celkem 8 a ty učil pan ředitel David Hubeňák. 
Na lyžařském kurzu nechyběla ani zdravotnice, jejiž roli již tradičně zastávala paní učitelka Vladislava Hurajová, a celý kurz vedla a o organizaci se starala paní učitelka Martina Kantorová.
Žáci pilně trénovali na sjezdovce každé dopoledne i odpoledne. Středa je vždy krizovým dnem, a tak se všichni vydali do Velkých Karlovic, kde navštívili muzeum a samozřejmě i nezbytný obchod.
Ve čtvrtek odpoledne proběhly lyžařské závody, na nichž žáci předvedli, co se naučili.
Podvečerní a večerní program byl vymezen přednáškám a zábavě, kterou si pro žáky připravily jednotlivé skupiny spolužáků. Ve čtvrtek večer po ocenění lyžařských závodníků nechyběla ani už nezbytná diskotéka.
V pátek nastal velký úklid a balení. Po příjezdu autobusu se žáci nalodili a nabrali kurz směrem Sedliště.
Žáci hodnotili lyžařský výcvik velmi pozitivně. Domů si odváželi krásné zážitky.

                                                                                                                                   účastníci lyžáku


Poslední změna: 22.06.2019 - 19:04 Zpět

Adresa:Sedliště 203, 739 36
558 658 123
Adresa: Sedliště 515, 739 36
771 158 535
Zápisyonline.cz Rozvrh hodin Bakaláři
Školkavmobilu.cz Zápis do MŠ
e-Strava