Noc ve školce s předškoláky

Ve čtvrtek 27. 6. 2019 jsme s předškoláky prožili pestré odpoledne, které jsme završili přespáním ve školce. Nejprve jsme se vydali do okolí MŠ hledat truhlici s  pokladem, kterou  jsme díky mapě po napínavém hledání nakonec našli. Poté jsme si odpoledne zpestřovali pohybovými hrami a dováděním na školní zahradě. Následovalo očekávané grilování párků, kdy děti nadšeně asistovaly především při přípravě ohně. Zlatým hřebem dne byla pyžamová párty, která děti definitivně unavila, a poté už všichni ochotně ulehli do svých postýlek. Nutno dodat, že všechny děti  byly moc statečné a noční odloučení od rodičů zvládli na jedničku! Ráno jsme posnídali a úspěšné přenocování v MŠ oslavili dětským šampaňským smiley.

Děkujeme všem rodičům za bohaté občerstvení, které dětem připravili. Také děkujeme p. Mojžíškovi za pomoc při grilování párků a našim budoucím školáčkům přejeme mnoho úspěchu ve škole!

Za kolektiv MŠ E. Vilimová

Poslední změna: 28.06.2019 - 20:07 Zpět