Organizace vzdělávání od 18.11.2020

1. Výuka 1. a 2. ročníku v ZŠ bude probíhat prezenčně v režimu úplného rozvrhu hodin.

- Žáci mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole.

- Je zakázán zpěv a sportovní činnosti při vzdělávání.

2. Výuka 3.-9. ročníku v ZŠ bude nadále probíhat distančním způsobem ve stejném režimu.

- V případě potřeby a zájmu je možné dohodnout se s vyučujícím na konzultaci ve škole.

3. Školní družina bude v ranním i odpoledním provozu pro 1. a 2. ročník ZŠ

4. Stravování ve školní jídelně může být v současné době prezenčně umožněno pouze žákům 1. a 2. ročníku, kteří se účastní prezenční výuky

- žáci 1. a 2. ročníku budou ke stravování hromadně přihlášení.

- ostatní žáci, kteří se vzdělávají distančním způsobem mohou odebrat oběd v jídlonosičích za níže uvedených podmínek:

- čistý jídlonosič, označený jménem, příjmením a třídou bude předán u hlavního vchodu ZŠ od 6:00 do 8:00

- strava bude vydána u hlavního vchodu ZŠ od 12:00 do 13:00.

- k přihlašování a odhlašování stravy využívejte výhradně portálu  www.strava.cz

S pozdravem a přáním pevného zdraví

Poslední změna: 13.01.2021 - 12:28 Zpět

na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví k omezení provozu škol a školských zařízení a 1. fázi rozvolnění  (ZDE)škola upravuje organizaci vzdělávání od 12.4.2021.

Prodloužení doby přerušení provozu ZŠ
    Vážení rodiče, milí žáci,
    rozhodnutím vlády o prodloužení doby účinnosti krizového opatření kvůli nepříznívé epidemiologické situaci zůstává nadále provoz školy přerušen. Organizace distančního vzdělávání zůstává zachována jako doposud.

Informace k přijímacím zkouškám na SŠ

rozhodnutím MŠMT se kvůli COVIDU-19 jednotné přijímací zkoušky na maturitní obory posunou na pozdější termíny. Na čtyřletých oborech se budou konat 3. a 4. května 2021 a na víceletých gymnáziích 5. a 6. května 2021. Náhradní termíny pro jednotné přijímací zkoušky pro všechny obory vzdělávání - 2. a 3. června 2021.

Martina Kantorová, VP