Projekt- Vaření s dětmi

Naši malí školáci se kuchyně nebojí. Díky své paní učitelce a jejímu manželovi se v tomto království už dokážou docela slušně pohybovat. V minulém školním roce už společně zvládli sušenky, cukroví, různé druhy mufinů a záviny. Zabruslili i do míchání pomazánek a přípravy jednohubek či chlebíčků.

Díky Zamegrantu od společnosti ArcelorMittal Ostrava, letos s novým názvem Liberty Ostrava a.s., kde pan Pavol Dorociak pracuje, jsme získali na konci minulého školního roku finanční dar ve výši 10.000,- Kč na dovybavení naší školní cvičné kuchyňky. V tomto školním roce budeme v našem vaření pokračovat a vyzkoušíme další recepty sladké i slané kuchyně.

Chtěli bychom společnosti ArcelorMittal Ostrava moc poděkovat za tento jejich štědrý dar, který budou využívat žáci naší školy i v dalších letech.

Mgr. Renáta Dorociaková

Poslední změna: 09.12.2019 - 09:20 Zpět