Projekt Halloween

V pátek 1. listopadu jsme zasvětili Halloweenu. 
Při vstupu do školy nás vítal pan školník, Josef Javornický, v překrásném kostýmu středověkého střelce. Chodby školy byly vyzdobeny motivy Halloweenu. Žáci přišli nalíčení a oblečení do různých kostýmů, takže jsme na chodbách potkávali čarodějnice, upíry, kostlivce a další mnohdy krvavé hororové postavy. 
Žáci pracovali ve třídách, kdy dlabali dýně, dělali zvířátka z ovoce, vyplňovali anglicky pracovní list.
Každá třída se během dne vydala na stezku odvahy, kterou pro ně připravili, již tradičně, deváťáci. Na jednotlivých stanovištích děti plnily různé úkoly. Nechyběly hádanky, v čarodějnickém doupěti hledání indicie v láhvi s moučnými červy, zúčastnit se hry ve skořápkách, případně sem tam ochutnat nějaké koření.
Posledním bodem zábavného dopoledne bylo setkání celé školy v tělocvičně, kde si děti mohly zavířit v doprovodu hudby, a pak již následovalo vyhodnocení nejlepších převleků.
Halloween pod vedením paní učitelky Markéty Bonkové byl velmi dobře zorganizován, za což jí i deváté třídě náleží poděkování.

                                                                                                                                         Mgr. Dagmar Raabová 

Letošní ročník halloweenských radovánek jsme obohatili o angličtinu. 22. října navštívila naši školu lektorka jazykové školy Hello, paní Parkin z Velké Británie, která během pěti vyučovacích hodin seznámila žáky druhého stupně a 5. třídy s kulturním pozadím svátku Halloween a zahrála si s dětmi různé jazykové hry. Odezva byla výborná a znovu se ukázalo, jak je prospěšné zapojovat do vyučování rodilé mluvčí.

                                                                                                                     Mgr. Jana Řeháková


Poslední změna: 08.11.2019 - 08:20 Zpět

Adresa:Sedliště 203, 739 36
558 658 123
Adresa: Sedliště 515, 739 36
771 158 535
Zápisyonline.cz Rozvrh hodin Bakaláři
Školkavmobilu.cz Zápis do MŠ
e-Strava