Školní parlament

Měsíc září se v naší škole nesl ve volebním duchu. Poprvé u nás proběhla volební kampaň a volby do školního parlamentu.

V prvním školním týdnu se uskutečnila třídní kola voleb, kdy si žáci a učitelé jednotlivých tříd vybírali čtyři žáky. Žáci si tak zvolili celkem 24 kandidátů ze 4. až 9. třídy, které pak čekala volební kampaň.

Kampaň trvala dva týdny, během kterých měli navržení kandidáti možnost oslovovat své spolužáky a učitele. Většina kandidátů využila připravených nástěnek, na kterých představila své volební programy. V těch se objevila spousta nápadů, myšlenek a návrhů na změny.

25. září přišel den "D"-volby. Volby probíhaly se vším všudy- volební lístky, volební urna, kterou nám zapůjčil pan starosta, a tříčlenná volební komise, která dohlížela na správný průběh voleb. Na základě výsledků voleb bylo zvoleno 13 členů školního parlamentu, kteří byli zvoleni na dva roky.

Poslední zářijový den pan ředitel vyhlásil rozhlasem výsledky voleb a posléze všem zvoleným členům osobně pogratuloval a předal jmenovací listiny do školního parlamentu. Novými členy parlamentu jsou Jakub Poláček, Eliška Hájková, Václav Koběluš, Dominika Mikolášová, Kristýna Karásková, Eliška Krasulová, Ondřej Hrůza, Zuzana Kordeková, Markéta Andělová, Aneta Chmielová, Kristina Pawlasová, Tereza Andělová a Kryštof Gongol. Všem novým členům školního parlamentu blahopřejeme ke zvolení a přejeme hodně úspěchu v jejich nové funkci.

                                                                                                                                         Mgr. Markéta Bonková


Poslední změna: 14.10.2019 - 13:53 Zpět

Adresa:Sedliště 203, 739 36
558 658 123
Adresa: Sedliště 515, 739 36
771 158 535
Zápisyonline.cz Rozvrh hodin Bakaláři
Školkavmobilu.cz Zápis do MŠ
e-Strava