Školní výlet - Bílá

6. a 7. června jsme se vydali na svůj poslední výlet. Cílem se stala Bílá, kde nás čekal zábavný program pod vedením instruktorů Robina a Richarda. Byli jsme ubytováni ve zcela nově zbudované Stodole. Každý pokoj měl vlastní sociální zařízení, kuchyńku a ložnici, v níž nechyběla televize.
Byli jsme rozděleni do dvou skupin. Jedna se vydala na koloběžky, druhá šla na vycházku po okolí, na níž musela plnit různé úkoly. Po obědě se činnost skupin prohodila. Projížďka na koloběžkách pro některé nedopadla příliš dobře, protože se jim podařilo havarovat.
Po splnění odpoledního programu jsme měli možnost vykoupat se v bazénu. Po večeři jsme se sešli u táboráku, u kterého jsme si zahráli spoustu zábavných her.
Ráno jsme se nasnídali a šli hrát skalní golf a pak jsme se vydali po pašerácké stezce. Následoval chutný oběd, úklid pokojů, koupě zmrzliny. Linkovým autobusem jsme se vydali zpět k domovu.
Děkujeme paní učitelce třídní Martině Kantorové za zorganizování tohoto výletu a paní učitelce Vladislavě Hurajové za trpělivé ošetřování zraněných.
Školní výlet se nám líbil.

                                                                                                                                                  žáci 9. třídy


Poslední změna: 22.06.2019 - 07:01 Zpět

Adresa:Sedliště 203, 739 36
558 658 123
Adresa: Sedliště 515, 739 36
771 158 535
Zápisyonline.cz Rozvrh hodin Bakaláři
Školkavmobilu.cz Zápis do MŠ
e-Strava