Vánoce ve škole

Pátek 20. prosince jsme pojali vánočně a učení jsme zavřeli do "šuplíku". Paní učitelka Renáta Dorociaková připravila pro všechny děti ve škole moc hezký program.
Ráno po zvonění jsme se odebrali do kulturního domu. Zde nám hezké Vánoce popřál náš pan ředitel a pak už se rozběhl vánoční program. Děti si zazpívaly společně s druháky několik písní. Následovalo vystoupení Betlémská hvězda, které mohli diváci zhlédnout při rozsvěcení vánočního stromu 1. prosince.
Velkým překvapením pro všechny bylo vystoupení hudební skupiny Náhoda. Jde o bývalé žáky Základní školy v Dobré, kteří v současné době již studují na středních školách. Zpěvačka Nela Žáková vyhrála před šesti lety Sedlišťského slavíka. Dnes studuje zpěv na konzervatoři v Praze. Byli jsme překvapení, že většina písní vzešla z jejich vlastní tvorby. Dokázali nás bavit déle než hodinu. Mladou kapelu jsme odměnili nejen potleskem, ale i pochvalou.
V závěru jsme si zazpívali ještě několik vánočních koled.
Z kulturního domu jsme se vrátili do školy. Tady si děti vyměnily dárečky, pomlsaly cukroví, popřály si hezké Vánoce a rozešly se do svých domovů.

Mgr. Dagmar Raabová

Poslední změna: 20.12.2019 - 12:38 Zpět