Vánoční jarmark

Na chodbě naší školy se po roce opět objevila vánoční výzdoba. Každé ráno nás vítá rozsvícený vánoční stromeček, můžeme si prohlédnout betlém a to vše zásluhou školní družiny.
Ano, ano, začal advent a my jsme ho uvítali pro nás již tradičním způsobem.
V neděli 2. prosince jsme se sešli u obecního úřadu, kde všechny přítomné pozdravil pan ředitel David Hubeňák a pak již následovalo vystoupení žáků naší školy. Nejprve se diváci mohli podívat na pohádku O čertech, kterou sehráli chlapci 8. třídy, a následně žáci 6. třídy zazpívali několik vánočních písní. Hudební vystoupení zakončila Gabka Hlásna z 9. třídy, která zazpívala sólo. Vystoupení žáků připravily paní učitelky Dagmar Raabová a Renáta Dorociaková.
Poté přítomným divákům popřáli klidný advent a radostné Vánoce pan farář Pavel Motyka a pan starosta Jaromír Krejčok.Po společném odpočítání se rozsvítil vánoční strom.
A pak už následoval přesun do teploučka ve škole, kde všechny třídy měly uchystaný vánoční jarmark. Ke koupi byly nejen krásné výrobky, ale i různé dobroty. Za zdařilý jarmark náleží velký dík žákům, učitelům i rodičům.
Zastavme se v tom každodenním spěchu, setkejme se s přáteli a pak v kruhu rodiny přivítejme Vánoce.

                                                                                                                                                Mgr. Dagmar Raabová


Poslední změna: 10.05.2019 - 19:51 Zpět

Adresa:Sedliště 203, 739 36
558 658 123
Adresa: Sedliště 515, 739 36
771 158 535
Zápisyonline.cz Rozvrh hodin Bakaláři
Školkavmobilu.cz Zápis do MŠ
e-Strava