Organizace vzdělávání od 10.5.2021

1. Výuka na 1. stupničinnost školní družiny a školní jídelny bude probíhat ve stejném režimu jako doposud

1. Výuka na 2. stupni bude probíhat rotačním způsobem v prezenční a distanční formě:
  • 10.-14.5.2021 (a dále v liché týdny): 6.-7. třída prezenční forma, 8.-9. třída distanční forma
  • 17.-21.5.2021 (a dále v sudé týdny): 8.-9. třída prezenční forma, 6.-7. třída distanční forma

1. Změna režimu výuky tělesné výchovy
  • Výuka tělesná výchovy bude obnovena ve venkovních prostorách
  1. Hygienická pravidla – ochrana úst a nosu
  • Pravidla pro nošení ochranných prostředku uvnitř budovy se nemění
  • Venku je povinnost nosit ochranný prostředek pouze tehdy, jsou-li od sebe osoby vzdáleny blíže než 2 metry
  • Škola disponuje zásobou zdravotnických roušek pro žáky. V případě potřeby je možné vyžádat u třídních učitelů.

1. Testování žáků na Covid-19
  • Žáci 1. stupně se testují 1x týdně vždy v pondělí, nebo první den přítomnosti ve škole na začátku vyučování
  • Žáci 2. stupně se testují 2x týdně vždy v pondělí a čtvrtek, nebo první den přítomnosti ve škole před začátkem vyučování v 7:30 (v 0. vyučovací hodině se žáci testují na začátku vyučování)
  • Škola nevystavuje potvrzení o negativním testu pro subjekty organizující volnočasové aktivity. Skutečnost o negativním výsledku testu může zákonný zástupce doložit čestným prohlášením, že ve škole nebo školském zařízení absolvovalo dítě nejdéle před 72 hodinami test s negativním výsledkem.

V případě dotazů a nejasností kontaktujte vedení školy.

Mgr. David Hubeňák - ředitel školy

Poslední změna: 05.05.2021 - 14:46 Zpět

• Ředitel školy zveřejňuje seznam kandidátu k volbám do školské rady, které se uskuteční v avizovaném termínu od 24.-25.6.2021. Seznam zobrazíte po kliknutí na "Číst více".

na základě novely mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví škola upravuje organizaci vzdělávání od 24.5.2021.

• Vážení rodiče,
    z důvodu skončení funkčního období členů školské rady vyhlašuje ředitel školy, v souladu s § 167 odst. 4 školského zákona, volby do školské rady na nové tříleté funkční období.

Podrobnější informace na "Číst více".