Obrázek

Vyhánění zimy ze Sedlišť

Jaro se sice odvážně ozývá s velkým předstihem, ale my ze školky v Sedlištích jsme se rozhodli, že  každoroční zvyk vyhánění zimy z vesnice poctivě dodržíme. Pro jistotu.

Více informací...
Obrázek

Včelky navštívily městskou knihovnu ve Frýdku - Místku

Děti z oddělení Včelek nebyly v knihovně poprvé. V rámci občasných návštěv už dobře poznaly místní knihovnu v Sedlištích, proto se tentokrát vydaly do vzdálenější destinace.
Více informací...
Obrázek

Moje tělo

V rámci tematického bloku ZDRAVÍ jsem dětem připravila zážitkový den na téma „Moje tělo“. Co to obnášelo, to se dozvíte po otevření článku…

Více informací...
Obrázek

Využití Bee-Bots ve vzdělávání

V letošním roce jsem se rozhodla začít dětem zpestřovat vzdělávání digitálními technologiemi. Pro začátek školního roku jsem zvolila práci s Bee-Bots, neboli včelkami. Používáme je v menší skupině dětí v zájmových i individuálních činnostech.
Více informací...
Obrázek

Jablíčkový den

V rámci inovativní metody vzdělávání-zážitkového učení-se děti seznamovaly s pracemi na zahradách a polích. Společně jsme poznávali různé druhy ovoce a zeleniny a to jak přímou demonstrací ve třídě, tak i návštěvou jablečného sadu. Téma jsme pak završili Jablíčkovým dnem.

Více informací...

Adresa:Sedliště 203, 739 36
558 658 123
Adresa: Sedliště 515, 739 36
771 158 535
Novinky mateřské školy
 • Vážení rodiče,
  zveřejňujeme seznam uchazečů přijatých k předškolnímu vzdělávání od 1.9.2024. Seznam je k dispozici po kliknutí na "číst více".

  Číst více
 • Vážení rodiče, zápis do mateřské školy proběhne 9.5.2024 od 15:00 do 16:30. Podrobnější informace zobrazíte kliknutím na "číst více".
  Číst více
 • Náhled bez obrázku
  Omezení provozu MŠ v době velikonočních prázdnin

  Vážení rodiče,
  na čtvrtek, 28.3. 2024, jsou stanoveny velikonoční prázdniny. Provoz mateřské školy bude omezen na jedno oddělení, a to na oddělení SLUNÍČEK. Ve dnech, 29.3 a 1.4. 2024, bude provoz mateřské školy PŘERUŠEN, z důvodu státních svátků. Přejeme Vám i dětem příjemně strávené svátky jara.

Zobrazit archiv
Zápis do 1. třídy Přijímací řízení Rozvrh hodin Bakaláři
Školkavmobilu.cz Zápis do MŠ
e-Strava