Moje tělo

Ráno si děti zkoušely sestavit svoji kostru a poté i dokreslit. Hledaly části těla a pro nápovědu mohly nahlédnout do dětské encyklopedie – Moje tělo. Aby si děti naplno své tělo prožily, čekala je další aktivita, a to MUZIKOHRÁTKY. Pomocí bubínků a netradičních nástrojů rozhýbaly svá tělíčka, ruce i ouška. Uvolnily se a poznaly, co jejich tělo dovede.

To ale nebylo vše. Hlavní část programu děti teprve čekala. Důležitá je i prevence, a to v našem případě byly zuby. Včelky navštívila zubní sestřička se svými radami, jak zoubky chránit před zubním kazem. Děti si mohly vyzkoušet správnou techniku při čištění zubů, dozvěděly se, co zoubkům škodí a co mají dělat, když dostanou chuť na sladké 😊. Závěrem dostaly diplom Myšky Elinky a Myšáka Mexíka za skvělou péči o zoubky.

I. Polachová

Poslední změna: 15.01.2024 - 13:04 Zpět