Zájmová činnost

Šachy-Klíč

• vedoucí: Antonín Surma
  • termín schůzek:pondělí 9:00-9:45

Náplní šachových kroužků budou přednášky na jednotlivá šachová témata. Děti se seznámí s historií šachové hry, naučí se partie zapisovat a hrát se šachovými hodinami. Zúčastní se nejen víkendových soustředění, ale i mnoha šachových turnajů.

Tanečky

• vedoucí: Mgr. Jana Šodková
  • termín schůzek: středa 14:00-14:45

Taneční škola Just Dance je občanské sdružení, které vzniklo v roce 2009, e členem České taneční organizace. Vychováváme tanečníky a tanečnice od čtyř do x let ve stylech disco dance, hip hop, street dance, show dance. Pro nejmenší je všeobecná taneční přípravka

Novinky mateřské školy
  • Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

zápis k povinné školní docházce bude vzhledem k mimořádnému opatření vlády probíhat elektronicky od 1.4.2020 do 30.4.2020. Děti budou k základnímu vzdělání přijímány na základě zveřejněných kriterií na webových stránkách  www.skola-sedliste.cz. Výsledky budou taktéž zveřejněny na uvedených webových stránkách.

Podrobné informace získáte kliknutím na odkat - číst více.

• Vážení rodiče,

informujeme o přerušení provozu MŠ,

• S ohledem na aktuální epidemiologickou situaci vyvěšujeme informace pro rodiče, jak se zachovat v případě, že v době jarních prázdnin pobývali v rizikových oblastech v Itálii s výskytem koronaviru.