Zájmová činnost

Šachy-Klíč

• vedoucí: Antonín Surma
  • termín schůzek:pondělí 9:00-9:45

Náplní šachových kroužků budou přednášky na jednotlivá šachová témata. Děti se seznámí s historií šachové hry, naučí se partie zapisovat a hrát se šachovými hodinami. Zúčastní se nejen víkendových soustředění, ale i mnoha šachových turnajů.

Tanečky

• vedoucí: Mgr. Jana Šodková
  • termín schůzek: středa 14:00-14:45

Taneční škola Just Dance je občanské sdružení, které vzniklo v roce 2009, e členem České taneční organizace. Vychováváme tanečníky a tanečnice od čtyř do x let ve stylech disco dance, hip hop, street dance, show dance. Pro nejmenší je všeobecná taneční přípravka

Novinky mateřské školy
    Informace o karanténě ve třídě Včelek

dovolujeme si Vám oznámit, že ve třídě Včelek byla zjištěna nákaza Covid-19. Na základě nařízení Krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje uzavíráme od 16. do 22. 11. 2020 třídu Včelky.

Jedná se pouze o děti, které navštěvovaly třídu Včelky ve dnech 11. – 13. 11. 2020. Děti, které v inkriminovanou dobu v MŠ nebyly, budou rozděleny do zbývajících tříd.

Sledujte zdravotní stav svých dětí. V případě jakékoliv změny ve zdravotní stavu, kontaktujte neprodleně dětského lékaře, který Vás může objednat na odběry. Pokud by rodič potřeboval vystavit paragraf kvůli karantény, rovněž se vše řeší přes dětského lékaře.

Děti se mohou vrátit do třídy 23. 11. 2020 za podmínek, že se u nich nebudou projevovat příznaky infekčního onemocnění a rodiče prokážou negativní test na Covid-19. Bez prokázání negativního testu na Covid-19 se mohou děti do třídy vrátit 27. 11. 2020.

Děkujeme za pochopení a přejeme všem pevné zdraví!

Vedení MŠ

Omezení provozu MŠ 16.11.2020

provoz mateřské školy bude 16.11. 2020 omezen na 2 oddělení. Vyučování bude probíhat ve třídách Delfínů a Včelek v nové budově MŠ.

S pozdravem,

vedení mateřské školy

Podzimní prázdniny a omezení provozu MŠ

provoz mateřské školy bude od 26. do 30.10. 2020 omezen na 2 oddělení. Vyučování bude probíhat ve třídách Delfínů a Včelek v nové budově MŠ.

S pozdravem,

vedení mateřské školy