Obrázek

Dárečky pro babičky a dědečky z LDN

Na konci školního roku jsme si mezi výlety a vybíráním učebnic udělali čas a tvořili pro radost. Ne naši, ani našich nejbližších, protože těm děláme radost celý rok, ale pro radost někoho úplně cizího.

Více informací...
Obrázek

Prvouka: Lidské tělo

Na začátku června jsme se v prvouce učili o lidském těle. Porovnávali jsme společné znaky všech živočichů, popisovali části svého těla a dozvěděli jsme se něco nového o vnitřním ústrojí člověka a jeho orgánech.

Více informací...
Obrázek

Den matek

V pátek 12.5. jsme se připravovali na Den matek, který letos vychází na neděli 14.5., abychom těm našim maminkám mohli udělat radost.
Více informací...
Obrázek

Den Země

V pátek 21. dubna jsme ve třetí třídě oslavili Den Země.
Více informací...
Obrázek

Prvouka: Vesmírná výprava

Víte, co všechno se ukrývá ve vesmíru? My už ano! V prvouce jsme se učili o Sluneční soustavě a náš vesmírný kamarád Paxi nás vzal na vesmírnou výpravu.
Více informací...
Obrázek

Český jazyk: Vyjmenovaná slova

Na konci ledna jsme v českém jazyce dobrali vyjmenovaná slova po M. Abychom si zopakovali probraná vyjmenovaná slova - B, L, M, vytvořili jsme si plakáty.
Více informací...
Obrázek

Tři králové

V pátek 6.1. jsme si s dětmi připomněli svátek Tří králů.
Více informací...
Obrázek

Hudební výchova: Posloucháme zvuky přírody

V pondělí 10.10. jsme se v hudební výchově vypravili na podzimní vycházku na Bezručovu vyhlídku.

Více informací...
Obrázek

Prvouka: Lidské výtvory

Na začátku prosince jsme se v prvouce učili o lidských výtvorech. Dozvěděli jsme se, jaký je rozdíl mezi přírodninou, surovinou a lidským výtvorem. Abychom si o tom pouze nepovídali a ukázali si to v praxi, udělali jsme si ve třídě malou výrobnu a jeden takový výtvor jsme si vyrobili.
Více informací...

Adresa:Sedliště 203, 739 36
558 658 123
Adresa: Sedliště 515, 739 36
771 158 535
Novinky základní školy
 • Vážení rodiče, milí žáci,
  věnujte prosím pozornost informacím k organizačním změnám výuky a stravování v souvislosti s rekonstrukcí školy, která bude zahájena 1.3.2024. Projekt je zaměřen na realizaci stavebních úprav „staré“ budovy základní školy, jejichž obsahem je vybudování 2 nových multimediálních učeben v půdních prostorách školy, přístavba a rekonstrukce školní jídelny a kuchyně. Součástí realizace je také bezbariérové řešení celé budovy. Celý projekt je financován Evropskou unií za spoluúčasti obce Sedliště. 
  Číst více
 • Náhled bez obrázku
  Pololetní a jarní prázdniny - přerušení provozu
  Vážení rodiče, milí žáci,
  v době pololetních prázdnin dne 2.2.2024 a jarních prázdnin od 12. do 16.2.2024 bude pro žáky základní školy přerušen provoz školy, školní družiny a školní jídelny. Přejeme Vám i dětem příjemně strávené dny.
 • Vážení rodiče, milí žáci,
  V době vánočních prázdnin od 23.12.2023 do 2.1.2024 bude přerušen provoz školy, školní družiny a školní jídelny (vyučování a provoz školských zařízení začne 3. ledna 2024).
   
  Přejeme Vám příjemně strávené vánoční svátky a úspěšný nový rok 2024 naplněný zdravím.
  Číst více
Zobrazit archiv
Zápisyonline.cz Rozvrh hodin Bakaláři
Školkavmobilu.cz Zápis do MŠ
e-Strava