Mgr. Martina Kantorová

• telefon: ​​​​​​​558 658 123
  • e-mail: martina.kantorova@skolasedliste.cz
  • konzultační hodiny: po domluvě
  • Tvorba a kontrola realizace preventivního programu školy.
  • Koordinace a participace na realizaci aktivit školy zaměřených na prevenci záškoláctví, závislostí, násilí, vandalismu, sexuálního zneužívání, zneužívání sektami, prekriminálního a kriminálního chování, rizikových projevů sebepoškozování a dalších sociálně patologických jevů.
  • Metodické vedení činnosti pedagogických pracovníků školy v oblasti prevence sociálně patologických jevů (vyhledávání problémových projevů chování,    preventivní práce s třídními kolektivy apod.).

• Nabízíme pracovní místo na celý úvazek - kuchařka ve školní jídelně (zástup na 2-3 měsíce).
    Přerušení provozu školy, školní družiny a školní jídelny
    v době pololetních a jarních prázdnin od 3. do 12.2.2023 bude přerušen provoz školy, školní družiny a školní jídelny. Od 2.2.2023 budou u školy zahájeny přípravné stavební práce k montáži rekuperačních jednotek ve třídách. Dbejte prosím zvýšené obezřetnosti. Přejeme Vám příjemně strávené prázdniny.
  • Kolektiv zaměstnanců naší školy Vám přeje klidné a spokojené prožití vánočních svátků a vydařený vstup do nového roku 2023!