Mgr. Martina Kantorová

• telefon: ​​​​​​​730 512 393
  • e-mail: martina.kantorova@skolasedliste.cz
  • konzultační hodiny: po domluvě
  • Tvorba a kontrola realizace preventivního programu školy.
  • Koordinace a participace na realizaci aktivit školy zaměřených na prevenci záškoláctví, závislostí, násilí, vandalismu, sexuálního zneužívání, zneužívání sektami, prekriminálního a kriminálního chování, rizikových projevů sebepoškozování a dalších sociálně patologických jevů.
  • Metodické vedení činnosti pedagogických pracovníků školy v oblasti prevence sociálně patologických jevů (vyhledávání problémových projevů chování,    preventivní práce s třídními kolektivy apod.).

• Vážení rodiče,
    zápis do 1. ročníku ZŠ proběhne 9.4.2024 od 15:00 do 17:00. Podrobnější informace zobrazíte kliknutím na "číst více".
    věnujte prosím pozornost informacím k organizačním změnám výuky a stravování v souvislosti s rekonstrukcí školy, která bude zahájena 1.3.2024. Projekt je zaměřen na realizaci stavebních úprav „staré“ budovy základní školy, jejichž obsahem je vybudování 2 nových multimediálních učeben v půdních prostorách školy, přístavba a rekonstrukce školní jídelny a kuchyně. Součástí realizace je také bezbariérové řešení celé budovy. Celý projekt je financován Evropskou unií za spoluúčasti obce Sedliště.
    Pololetní a jarní prázdniny - přerušení provozu
    Vážení rodiče, milí žáci,
    v době pololetních prázdnin dne 2.2.2024 a jarních prázdnin od 12. do 16.2.2024 bude pro žáky základní školy přerušen provoz školy, školní družiny a školní jídelny. Přejeme Vám i dětem příjemně strávené dny.