Mgr. et Mgr. Veronika Fajkusová

• konzultační hodiny: středa: 10:00-11:30; 12:00-13:30
                                    čtvrtek: 9:30-11:30; 12:00-15:30

K dispozici pro rodiče žáků po předchozí domluvě

• e-mail: veronika.fajkusova@skolasedliste.cz
  • telefon: 774 140 916
  • Činnost školního psychologa je samostatná poradenská činnost. Jedná se o komplexní službu žákům, jejich zákonným zástupcům a pedagogům, která vychází ze standardních činností vymezených ve vyhlášce č. 72/2005 Sb., o poskytování poradenských služeb ve školách a školských poradenských zařízeních.

Zahrnuje komplexní služby: poradenství, konzultace, diagnostiku, metodické a informační aktivity.

Spravuje školní Schránku důvěry: schranka.duvery@skolasedliste.cz​​​​​​​​​

Nabídka služeb školního psychologa

• Spolupracuje s učiteli a týmem ŠPP při vyhledávání a následné péči o žáky se speciálními vzdělávacími potřebami a žáky mimořádně nadané.
  • Spolupracuje s třídním učitelem při aktivitách třídy.
  • Poskytuje úvodní poradenskou konzultaci dítěti, které ho samo vyhledánapř.: při výukových, vztahových či osobních problémech.
  • Poskytuje poradenskou konzultaci zákonným zástupcům, kteří o ni projeví zájemnapř.: při výchovných a vzdělávacích problémech žáka.
  • Poskytne krizovou intervenci dítěti v psychicky mimořádně náročné situaci. O vzniku této situace a poskytnutí intervence následně informuje zákonné zástupce dítěte.

Přerušení provozu školy, školní družiny a školní jídelny
    v době vánočních prázdnin od 23.12.2022 do 2.1.2023 bude přerušen provoz školy, školní družiny a školní jídelny.
  • Kolektiv zaměstnanců naší školy Vám přeje klidné a spokojené prožití vánočních svátků a vydařený vstup do nového roku 2023!
  • Přijměte pozvání do galerie Radost v Havířově, kde probíhá od 7. do 30. prosince 2022 výstava betlémů. Je zde k vidění betlém "Narození Ježíška", který vyrobily děti ve školní družině Jubilejní Masarykovy ZŠ a MŠ Sedliště v roce 2004.