Mgr. et Mgr. Veronika Fajkusová

• konzultační hodiny: středa: 10:00-11:30; 12:00-15:30
                                    čtvrtek: 9:30-11:30; 12:00-13:30

K dispozici pro rodiče žáků po předchozí domluvě

• e-mail: veronika.fajkusova@skolasedliste.cz
  • telefon: 774 140 916
  • Činnost školního psychologa je samostatná poradenská činnost. Jedná se o komplexní službu žákům, jejich zákonným zástupcům a pedagogům, která vychází ze standardních činností vymezených ve vyhlášce č. 72/2005 Sb., o poskytování poradenských služeb ve školách a školských poradenských zařízeních.

Zahrnuje komplexní služby: poradenství, konzultace, diagnostiku, metodické a informační aktivity.

Spravuje školní Schránku důvěry: schranka.duvery@skolasedliste.cz​​​​​​​​​

Nabídka služeb školního psychologa

• Spolupracuje s učiteli a týmem ŠPP při vyhledávání a následné péči o žáky se speciálními vzdělávacími potřebami a žáky mimořádně nadané.
  • Spolupracuje s třídním učitelem při aktivitách třídy.
  • Poskytuje úvodní poradenskou konzultaci dítěti, které ho samo vyhledánapř.: při výukových, vztahových či osobních problémech.
  • Poskytuje poradenskou konzultaci zákonným zástupcům, kteří o ni projeví zájemnapř.: při výchovných a vzdělávacích problémech žáka.
  • Poskytne krizovou intervenci dítěti v psychicky mimořádně náročné situaci. O vzniku této situace a poskytnutí intervence následně informuje zákonné zástupce dítěte.

• Vážení rodiče a ostatní,
    od října nabízíme nově pro dospělé kurz keramiky a kurz informatiky. Bližší informace na "Číst více"

věnujte prosím pozornost informacím k zahájení školního roku 2022/2023, které zobrazíte na "číst více".
    Zvýšení cen stravného od 1.9.2022
    z důvodu zvýšených nákladů na nákup potravin upravujeme ceny stravného pro všechny věkové kategorie. Přehled cen najdete na webu v dokumentech školní jídelny ( ZDE)