Informace k závěru školního roku 2019/2020

V den předávání vysvědčení bude přerušen provoz školní jídelny a školní družiny.

Pokud si žák/yně nebude moci vysvědčení vyzvednout, bude k dispozici v kanceláři školy ve všední dny od 1. 7. do 24.7. mezi 7:30 - 11:30 hod, případně v září v běžném provozu školy.

Školní rok 2020/2021 začíná v úterý 1. 9. 2020 a zahájíme jej tradičně v kulturním domě v Sedlištích. Školní jídelna a školní družina budou v provozu od 2.9.2020.

Dovolte, abych Vám všem jménem zaměstnanců naší školy poděkoval za spolupráci v uplynulém školním roce a popřál příjemné prožití letních prázdnin. Budeme se těšit na nový školní rok v běžném provozu a ve zdraví!

Mgr. David Hubeňák

Poslední změna: 24.06.2020 - 14:50 Zpět

• Vážení rodiče,

věnujte, prosím, pozornost informacím o adaptačním kurzu.

Změna v pravidlech nošení roušek s účinností od 18.9.2020

věnujte prosím pozornost následujícím informacím souvisejícím s epidemiologickou situací v ČR.
    V souvislosti se zhoršující se epidemiologickou situací v ČR Ministerstvo zdravotnictví přistupuje k dalším protiepidemickým opatřením. S účinností od pátku 18. září se v celé ČR rozšiřuje povinnost nošení roušek na všechny prostory škol. Povinnost platí pro druhý stupeň základních škol, střední a vysoké školy. Výjimku má první stupeň základních škol a vzdělávací aktivity, jejíž charakter neumožňuje nošení ochranného prostředku, jako je například tělocvik, zpěv, hra na dechové nástroje apod.
    Žádáme tedy rodiče, aby své děti vybavili 2 čistými rouškami.

Zavedení povinného nošení roušek ve společných prostorách ZŠ od zítřka 10.10.2020

Vážení rodiče a žáci,

na základě dnešního prohlášení Ministerstva zdravotnictví bude od 10. září povinné nošení roušek ve společných prostorách základní školy.

Opatření se nevztahuje na děti a zaměstnance v mateřské škole.

Děkujeme za dodržování a respektování uvedeného opatření​ společně s dodržováním základních hygienických pravidel.