Informace ke stravování

Noví strávníci, se musí ke stravování přihlásit ve školní jídelně. Na stránkách školy si v dokumentech vytisknete přihlášku ke stravování, kterou odevzdáte vedoucí školní jídelny a zvolíte si platbu stravného v hotovosti, nebo inkasem.

Strávníci, kteří platí bezhotovostně inkasem z účtu, budou ke stravování automaticky přihlášení takto:

strávníci v MŠ od pondělí 2.9.2019

strávníci v ZŠ od úterý 3.9.2019

V případě platby v hotovosti, musí být stravné uhrazeno první dva pracovní dny v měsíci, v případě neuhrazení bude žák odhlášen ze stravování!

Děti navštěvující mateřskou školu, budou ke stravování přihlašováni automaticky všechny, prosím rodiče, aby si hlídali odhlašování dětí! Prosím o dodržování odhlášek na stránkách strava.cz, vždy odhlašujte pouze hlavní jídlo né svačinky!

Žákům navštěvující základní školu, v případě dvou po sobě jdoucích dnů neodhlašené stravy, bude účtováná režie 25kč/den. Prosím o dodržování odhlášek na stránkách strava.cz, vždy odhlašujte pouze hlavní jídlo!

Poslední změna: 26.08.2019 - 20:27 Zpět

na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví k omezení provozu škol a školských zařízení a 1. fázi rozvolnění  (ZDE)škola upravuje organizaci vzdělávání od 12.4.2021.

Prodloužení doby přerušení provozu ZŠ
    Vážení rodiče, milí žáci,
    rozhodnutím vlády o prodloužení doby účinnosti krizového opatření kvůli nepříznívé epidemiologické situaci zůstává nadále provoz školy přerušen. Organizace distančního vzdělávání zůstává zachována jako doposud.

Informace k přijímacím zkouškám na SŠ

rozhodnutím MŠMT se kvůli COVIDU-19 jednotné přijímací zkoušky na maturitní obory posunou na pozdější termíny. Na čtyřletých oborech se budou konat 3. a 4. května 2021 a na víceletých gymnáziích 5. a 6. května 2021. Náhradní termíny pro jednotné přijímací zkoušky pro všechny obory vzdělávání - 2. a 3. června 2021.

Martina Kantorová, VP