Informace ke stravování

Noví strávníci, se musí ke stravování přihlásit ve školní jídelně. Na stránkách školy si v dokumentech vytisknete přihlášku ke stravování, kterou odevzdáte vedoucí školní jídelny a zvolíte si platbu stravného v hotovosti, nebo inkasem.

Strávníci, kteří platí bezhotovostně inkasem z účtu, budou ke stravování automaticky přihlášení takto:

strávníci v MŠ od pondělí 2.9.2019

strávníci v ZŠ od úterý 3.9.2019

V případě platby v hotovosti, musí být stravné uhrazeno první dva pracovní dny v měsíci, v případě neuhrazení bude žák odhlášen ze stravování!

Děti navštěvující mateřskou školu, budou ke stravování přihlašováni automaticky všechny, prosím rodiče, aby si hlídali odhlašování dětí! Prosím o dodržování odhlášek na stránkách strava.cz, vždy odhlašujte pouze hlavní jídlo né svačinky!

Žákům navštěvující základní školu, v případě dvou po sobě jdoucích dnů neodhlašené stravy, bude účtováná režie 25kč/den. Prosím o dodržování odhlášek na stránkách strava.cz, vždy odhlašujte pouze hlavní jídlo!

Poslední změna: 26.08.2019 - 20:27 Zpět