Kampaň obyčejného hrdinství

KAMPAŇ OBYČEJNÉHO HRDINSTVÍ

v naší škole v týdnu od 19. do 25.10. 2020

Největší kampaň Ekoškol v České republice, která má za cíl ukázat lidem, že MILION MALÝCH ZMĚN MŮŽE BÝT VÍCE NEŽ JEDNA VELKÁ.

Pojďte s námi do kampaně!

Jak se zapojit?

Stačí plnit výzvy přispívající k ochraně přírody po dobu jednoho týdne. Popis jednotlivých výzev najdete na uvedených stránkách Ekoškoly: https://ekoskola.cz/detail/cz/kampan-obycejneho-hrdinstvi-rijen-2020

Pravidla plnění výzev:

· Každý jedinec si může vybrat, kolik výzev chce plnit (může to být jedna nebo klidně všechny!).

· Důležitá je dlouhodobost, vydržet plnit výzvu celý týden (doma, v práci i ve škole).

Své výsledky si zaznamenávejte do průběžného vyhodnocovacího listu.

Vyhodnocovací list je ke stažení na stránkách Ekoškoly nebo zde v příloze. Vyplněný vyhodnocovací list zašlete na email: marketa.bonkova@skolasedliste.cz nebo jej můžete vytisknout a děti mohou po návratu do školy přinést osobně.

Za školní Ekotým Mgr. Markéta Bonková

Poslední změna: 19.10.2020 - 00:00 Zpět

na základě novelizovaných mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví škola upravuje organizaci vzdělávání od 17.5.2021.

na základě novelizovaných mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví škola upravuje organizaci vzdělávání od 10.5.2021.

Změna frekvence testování od 3.5.2021
    Vážení rodiče, milí žáci,
    novelou mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví k povinnému testování dětí, žáků a studentů ve školách a školských zařízeních se s účinností od 3. 5. 2021 mění frekvence testování, které bude probíhat jedenkrát týdně v pondělí, případně první den osobní přítomnosti žáka v daném týdnu.