Mezinárodní den zvířat

Již se stalo tradicí, že naše škola pořádá sbírku k Mezinárodnímu dni zvířat. Jak probíhá letos se dozvíte v přiloženém letáku.

Poslední změna: 04.10.2019 - 00:00 Zpět

na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví k omezení provozu škol a školských zařízení a 1. fázi rozvolnění  (ZDE)škola upravuje organizaci vzdělávání od 12.4.2021.

Prodloužení doby přerušení provozu ZŠ
    Vážení rodiče, milí žáci,
    rozhodnutím vlády o prodloužení doby účinnosti krizového opatření kvůli nepříznívé epidemiologické situaci zůstává nadále provoz školy přerušen. Organizace distančního vzdělávání zůstává zachována jako doposud.

Informace k přijímacím zkouškám na SŠ

rozhodnutím MŠMT se kvůli COVIDU-19 jednotné přijímací zkoušky na maturitní obory posunou na pozdější termíny. Na čtyřletých oborech se budou konat 3. a 4. května 2021 a na víceletých gymnáziích 5. a 6. května 2021. Náhradní termíny pro jednotné přijímací zkoušky pro všechny obory vzdělávání - 2. a 3. června 2021.

Martina Kantorová, VP