Mikulášská nadílka

Podrobné informace naleznete v přiloženém plakátu.

Poslední změna: 08.12.2019 - 01:00 Zpět

Změna v pravidlech nošení roušek s účinností od 18.9.2020

věnujte prosím pozornost následujícím informacím souvisejícím s epidemiologickou situací v ČR.
    V souvislosti se zhoršující se epidemiologickou situací v ČR Ministerstvo zdravotnictví přistupuje k dalším protiepidemickým opatřením. S účinností od pátku 18. září se v celé ČR rozšiřuje povinnost nošení roušek na všechny prostory škol. Povinnost platí pro druhý stupeň základních škol, střední a vysoké školy. Výjimku má první stupeň základních škol a vzdělávací aktivity, jejíž charakter neumožňuje nošení ochranného prostředku, jako je například tělocvik, zpěv, hra na dechové nástroje apod.
    Žádáme tedy rodiče, aby své děti vybavili 2 čistými rouškami.

Zavedení povinného nošení roušek ve společných prostorách ZŠ od zítřka 10.10.2020

Vážení rodiče a žáci,

na základě dnešního prohlášení Ministerstva zdravotnictví bude od 10. září povinné nošení roušek ve společných prostorách základní školy.

Opatření se nevztahuje na děti a zaměstnance v mateřské škole.

Děkujeme za dodržování a respektování uvedeného opatření​ společně s dodržováním základních hygienických pravidel.

• Vážení rodiče,
    dovoluji si Vás pozvat na webinář  Bakaláři pro rodiče, který bude probíhat 8.9.2020 od 16h.