Sedlišťský slavík

Kategorie: I. 1. - 3.třída ZŠ
                 II. 4. - 6.třída ZŠ
                 III. 7. - 9.třída ZŠ
Soutěžní kolo se uskuteční ve čtvrtek 30.dubna 2020 v KD Sedliště.
O přesném průběhu soutěže budete vyrozuměni emailem po uzávěrce přihlášek, která je 28. února 2020.
Doporučujeme zorganizovat školní kola, neboť do každé kategorie se můžou přihlásit maximálně 2 soutěžící z dané školy.
Přihlášky do soutěže zašlete na adresu naší školy buď poštou, nebo elektronicky na e-mailovou adresu:
Renata.Madrova@seznam.cz

Přihlášku naleznete v přiloženém dokumentu.

Těšíme se na Vaši účast.

Poslední změna: 30.04.2020 - 00:00 Zpět

• Jubilejní Masarykova základní škola a mateřská škola Sedliště hledá učitele nebo učitelku 1. stupně pro výuku 1. třídy.

Jedná se o zástup po dobu dočasné pracovní neschopnosti v době od 25.8.2020 předběžně do 30.10.2020.

vysvědčení bude předáno v úterý 30. 6. 2020. Vzhledem k rozhodnutí MZČR a MŠMT může být vysvědčení předáno bez omezení, účastnit se mohou všichni žáci bez omezení počtu či nutnosti dodržovat homogennost skupin. Stále však bude nutné předložit čestné prohlášení a do škol nebudou moci osoby s příznaky virového onemocnění. Předání vysvědčení bude organizováno pro jednotlivé třídy dle stanoveného rozvrhu hodin, který zveřejňuji v příloze.

• Se zármutkem oznamujeme všem přátelům naší školy, že nás dne 4. června 2020 navždy opustila ve věku 67 let paní učitelka a zástupkyně ředitele školy Mgr. Milada Hillová, která v Jubilejní Masarykově základní škole a mateřské škole Sedliště působila úctyhodných 44 let. Poslední rozloučení proběhne v pondělí 8. června 2020 ve 14:00 v římskokatolickém kostele v Brušperku.

Milado, děkujeme Ti za přízeň, kterou jsi nám věnovala.

S láskou se loučí

Kolektiv zaměstnanců JMZŠMŠ Sedliště