Webinář Bakaláři pro rodiče

Pro připojení potřebujete počítač s připojením k internetu, sluchátka, nebo reproduktory, pokud budete chtít klást otázky, také mikrofon (stačí i integrovaný, pokud nemáte lze psát dotazy do chatu), není třeba nic instalovat.

- kliknete na následující odkaz  -  připojit se ke schůzce

- v novém okně se vám otevře stránka s modrou ikonkou teams (pokud se objeví také vyskakovací okno, stačí kliknout na tlačítko zavřít), vyberete možnost pokračovat v tomto prohlížeči
- dostanete se do teams a kliknete na připojit se
- v dalším okně zadejte své jméno a klikněte na připojit se

Těším se na vaši účast

V. Hurajová

Poslední změna: 08.09.2020 - 00:00 Zpět

Organizace vzdělávání od 15.2.2021

Vážení rodiče, milí žáci,

režim výuky od 15.2.2021 zůstává zachován jako doposud. MŠMT dnes zveřejnilo informaci, že ukončení nouzového stavu nebude mít vliv na dosavadní režim ve školách. Opatření ve školství se od pondělí budou řídit podle zákona o ochraně veřejného zdraví a podle platného opatření PES, které v současné době zůstává v 5. stupni.

Organizace vzdělávání od 1.2.2021

Vážení rodiče, milí žáci,
    dnes MŠMT zveřejnilo informaci, že vzhledem k nepříznivé epidemické situaci nedochází ke změnám v protiepidemickém systému ČR (PES) a provoz škol a školských zařízení v období od 1. února 2021 do 14. února 2021 tedy i nadále probíhá ve stejném režimu jako dosud.

na základě opětovného prodloužení vládního opatření proti šíření koronaviru bude vzdělávání od 25.1.2021 organizováno nadále ve stejném režimu jako dosud.

Více informací ohledně organizace příštího týdne po rozklinutí "číst více".