Mgr. et Mgr. Veronika Fajkusová

• konzultační hodiny: středa: 10:00-11:30; 12:00-13:30
                                    čtvrtek: 9:30-11:30; 12:00-15:30

K dispozici pro rodiče žáků po předchozí domluvě

• e-mail: veronika.fajkusova@skolasedliste.cz
  • telefon: 774 140 916
  • Činnost školního psychologa je samostatná poradenská činnost. Jedná se o komplexní službu žákům, jejich zákonným zástupcům a pedagogům, která vychází ze standardních činností vymezených ve vyhlášce č. 72/2005 Sb., o poskytování poradenských služeb ve školách a školských poradenských zařízeních.

Zahrnuje komplexní služby: poradenství, konzultace, diagnostiku, metodické a informační aktivity.

Spravuje školní Schránku důvěry: schranka.duvery@skolasedliste.cz​​​​​​​​​

Nabídka služeb školního psychologa

• Spolupracuje s učiteli a týmem ŠPP při vyhledávání a následné péči o žáky se speciálními vzdělávacími potřebami a žáky mimořádně nadané.
  • Spolupracuje s třídním učitelem při aktivitách třídy.
  • Poskytuje úvodní poradenskou konzultaci dítěti, které ho samo vyhledánapř.: při výukových, vztahových či osobních problémech.
  • Poskytuje poradenskou konzultaci zákonným zástupcům, kteří o ni projeví zájemnapř.: při výchovných a vzdělávacích problémech žáka.
  • Poskytne krizovou intervenci dítěti v psychicky mimořádně náročné situaci. O vzniku této situace a poskytnutí intervence následně informuje zákonné zástupce dítěte.

Vánoční jarmark a rozsvěcení vánoční stromečku
    27. listopadu se od 15:30 do 19:00 bude v prostorách základní školy konat vánoční jarmark. K zakoupení budou dekorativní a užitkové předměty, které vyrobili naši žáci s vyučujícími a rodiči. K zahřátí bude k zakoupení také svařák od Spolku rodičů. V 16:30 se před obecním úřadem bude za doprovodného programu našich žáků rozsvěcovat vánoční stromeček.
    Přerušení provozu školní družiny a školní jídelny v době podzimních prázdnin
    v době podzimních prázdnin od 26. do 27.10.2022 bude pro žáky základní školy přerušen provoz školní družiny a školní jídelny. 28.10.2022 bude přerušen provoz celé školy z důvodu státního svátku. Přejeme Vám i dětem příjemně strávené podzimní dny.
  • Vážení rodiče a ostatní,
    od listopadu nabízíme nově pro dospělé kurz keramiky (...i s dětmi!) a kurz informatiky. Bližší informace na "Číst více"