9. třída - Galerijní animace v Olomouci

V 7:20 ráno jsme se všichni sešli na autobusovém nádraží ve Frýdku a odtud vyjeli RegioJetem vstříc zážitkům. Jakmile jsme dorazili na místo, naše kroky směřovaly do katedrály sv. Václava. Po prohlídce novogoticky přestavěného chrámu jsme se vydali navštívit muzeum moderního umění. Tam nás čekala výstava uměleckých děl druhé poloviny dvacátého století a animační program s názvem ,,Je to ještě umění?". V závěru jsme se na chvíli stali performery a vyzkoušeli si akční umění ve veřejném prostoru. Následovalo občerstvení na Horním náměstí. S plným žaludkem jsme vyrazili na vyhlídkovou věž kostela sv. Mořice a poté do barokního kostela sv. Michala. Výlet jsme plánovali zakončit příjemným posezením v botanické zahradě, avšak z té nás vyhnalo deštivé počasí, a tak jsme se schovali na nádraží, kde jsme vyčkávali na příjezd zpátečního autobusu. Z výletu jsme si odnesli spoustu zážitků a moc jsme si ho užili.

Vendula Chovančíková (9.třída)

Poslední změna: 21.06.2022 - 11:18 Zpět

Adresa:Sedliště 203, 739 36
558 658 123
Adresa: Sedliště 515, 739 36
771 158 535
Zápis do 1. třídy Přijímací řízení Rozvrh hodin Bakaláři
Školkavmobilu.cz Zápis do MŠ
e-Strava