Besídka ke Dni maminek - Sluníčka

Na tuto speciální událost jsme se pilně připravovali dlouho dopředu, abychom našim maminkám předvedli co nejlepší výkon a udělali jim radost. Aby byla besídka dokonalá, vymysleli jsme krásné kostýmy – děti se převlékly do zeleného oblečení a nasadily zelené čelenky s motivem žabiček, což přidalo našemu vystoupení na originalitě a veselí.Když jsme měli všechno nachystáno, nemohli jsme se dočkat, až budeme moci našim maminkám ukázat, co všechno jsme si pro ně připravili. Konečně nastal den D a atmosféra byla plná očekávání. Děti si s nadšením nastoupily a převedly své pečlivě nacvičené číslo. Odrecitovaly básničky a zazpívaly celkem deset písniček, které byly doprovázeny pohybovými choreografiemi a skvělými kulisami tematicky laděnými k jejich vystoupení.

Vrcholným okamžikem byl závěr besídky, kdy děti předaly svým maminkám vlastnoručně vyrobené dárečky. Každá maminka dostala přáníčko se srdíčkem a osobním přáním k svátku, výřez ručičky se srdíčkem ze samotvrdnoucí hmoty, který bude sloužit jako originální mistička na drobné šperky a výřez srdíčka, který jsme proměnili v krásný náhrdelník.Celá oslava byla velmi emotivní a dojemná. Maminky byly dojaté a nadšené z úsilí a lásky, kterou děti do přípravy vložily.  Bylo krásné sledovat, jak se všechny ty hodiny příprav a nacvičování proměnily v úsměvy a radostné tváře našich nejdražších. Den maminek se tak stal nezapomenutelným zážitkem pro všechny zúčastněné.

Bc. Simona Sivev, MŠ Sedliště, třída Sluníčka

Poslední změna: 14.06.2024 - 15:00 Zpět