EKO Apríl

Apríla jsme si letos ve škole užili tak trochu v duchu ekologie. Žáci měli možnost přijít do školy vymódění v netradičním oděvu. Mohli si vyrobit oblečení nebo módní doplněk z odpadového materiálu. Nestačili jsme se divit, jak kreativní děti dokážou být. Ve škole proběhla skutečně přehlídka všemožných originálních modelů. K vidění byly doplňky jako brože z PET lahví, mašle z novin, šperky z plastů i kovu, kabelky nebo peněženka na krk z krabice od mléka. Některé děti předvedly dokonce kompletní model a vypadaly např. jako princezny, bubáci nebo dokonce rytíř v brnění z kartonu.

Myslím, že si děti Apríla užily. Navíc také zjistily, že odpad se dá dále využít a může být ještě užitečný. Někteří dokonce své doplňky budou nosit i nadále.

Za školní ekotým Markéta Bonková.

Poslední změna: 07.04.2022 - 08:48 Zpět