Faunapark – 2.třída

V úterý 28.6. jsme se s druhou třídou vydali do Faunaparku ve Frýdku-Místku. U brány nás přivítal pes Dante, kterého si děti hned oblíbily. Nejprve nás čekala prohlídka zvířátek. Navštívili jsme slepice a pomazlili se s králíčky. Po prohlídce přišla na řadu bojovka. V areálu parku byly rozmístěny obrázky s otázkami, na které jsme museli odpovědět, aby nám vyšla tajenka. Pes Dante nás doprovázel na každém kroku. V průběhu bojovky jsme měli i bojové podmínky, protože nám začalo pršet a hřmít. Déšť jsme přečkali pod stanem, dali jsme si svačinku, a aby nám to rychle uteklo, zahráli jsme si hru. Jakmile přestalo pršet, pokračovali jsme v plnění úkolů. Po úspěšném zvládnutí všech úkolů nás čekala sladká odměna. Rozloučili jsme se s Dantem a šli na autobus. Do Faunaparku se příští rok určitě zase podíváme a budeme doufat, že nám vyjde lepší počasí než letos.

Mgr. Kristýna Čihánková

Poslední změna: 28.06.2022 - 14:12 Zpět