Halloween

Ve středu před podzimními prázdninami jsme měli ve škole Halloween. Hned první hodinu u nás ve třídě probíhala přehlídka kostýmů. Jelikož všichni čtvrťáci nezaháleli a byli nápadití, bylo opravdu na co koukat. Každý se přišel ukázat a pověděl nám, za co přišel. Po přehlídce jsme se rozdělili do svých bradavických kolejí a čekala nás skupinová práce, která se skládala ze dvou aktivit. Nejprve jsme museli co nejrychleji získat všechny dílky obrázků. Jakmile jsme je všechny nasbírali, druhým úkolem bylo ze všech dílků poskládat jeden velký obrázek. Ten jsme nalepili na papír a vybarvili. Vznikly nám 4 obrovské halloweenské obrazy, kterými jsme si vyzdobili třídu. V anglickém jazyce jsme měli halloweenskou běhací křížovku, kde jsme podle obrázku vybírali ze tří možností správnou odpověď. Za správnou tajenku jsme získali jedničku. V matematice jsme si procvičili různé matematické operace pomocí příkladů a slovních úloh s duchy, netopýry, dýněmi, pavouky a dalšími. Poslední hodinu ve výtvarné výchově jsme temperovými barvami malovali duchy, které jsme po uschnutí vystřihli a nalepili po proužkách na nový výkres. Na závěr si pro nás deváťáci připravili stezku plnou nástrah, příšer, ochutnávek a překvapení.

Čtvrťáci, p. uč. K. Čihánková, p. asistentka K. Mikušová

Poslední změna: 01.11.2023 - 14:51 Zpět