Informace k zahájení školního roku 2022/2023

Informace o provozu mateřské školy

• Školní rok bude zahájen 1.9. 2022 v běžném režimu, dle provozní doby MŠ, Obecné informace.
  • Informace k úplatě školného naleznete zde, Obecné informace. Úplata je stanovena Směrnicí o úplatě, se kterou doporučuji se seznámit.
  • Veškerou vnitřní dokumentaci mateřské školy (řády a směrnice) naleznete zde, Dokumenty, nebo ve složce soubory vaplikaci Školka v mobilu a také na nástěnkách v MŠ. Zákonný zástupce, první den příchodu do MŠ, stvrdí svým podpisem, že se s dokumentací seznámil a akceptuje jejich plnění.
  • Rozdělení dětí do tříd naleznete zde, Dokumenty, a také v příloze tohoto oznámení.
  • Seznam věcí, které děti potřebují pro pobyt vmateřské škole naleznete zde, Obecné informace.
  • Na pedagogické radě, ze dne 25.8. 2022, byl projednán poplatek do třídního/kulturního fondu, který je stanoven částkou 500,- Kč na dítě. Prosíme o úhradu do 30.9. 2022 a to třídním učitelkám dětí. Fond je používán na kulturní program dětí (divadélka, kouzelník, muzikohrátky, …).

Aplikace školka vmobilu

• Aplikace slouží, ke komunikaci mezi mateřskou školou a zákonnými zástupci dětí.
  • Slouží kodhlašování dětí zdocházky, které je, zejména u předškolních dětí, povinné!
  • Najdete zde fotogalerii své třídy.
  • Vsouborech naleznete dokumentaci týkající se mateřské školy.

Školní stravování

• Zdůvodů aktualizace a úpravy vyhlášky č.107/2005 Sb. o školním stravování, ve znění poslední úpravy vyhláškou č. 272/2021 Sb., súčinností dnem 1.9.2021 se zvyšuje stravné pro kategorii 3-6 let a 7-10 let vmateřské škole. Konkrétní částky naleznete vpříloze tohoto dokumentu.
  • PŘIHLÁŠKA KE STRAVOVÁNÍ rodiče nově příchozích dětí vyplní přihlášku a odevzdají vedoucí školní jídelny, která má kancelář u hlavního vchodu do základní školy. Přihlášku ke stravování naleznete na webových stránkách školy Školní jídelna dokumenty.
  • Provozní informace školní jídelny, naleznete zde Školní jídelna.
  • Odhlašování ze stravy probíhá přes portál Strava.cz | Jídelníčky. Odhlašování ze stravy není propojeno s odhlašováním z MŠ, neodhlášená strava Vám bude účtována v plné výši, viz. „Směrnice u úplatě za stravování“.

Přeji příjemný vstup do nového školního roku,

Alena Kapsiová, DiS., vedoucí učitelka MŠ

Poslední změna: 30.08.2022 - 08:14 Zpět

Novinky mateřské školy
  • Vážení rodiče, zápis do mateřské školy proběhne 9.5.2024 od 15:00 do 16:30. Podrobnější informace zobrazíte kliknutím na "číst více".
    Omezení provozu MŠ v době velikonočních prázdnin

na čtvrtek, 28.3. 2024, jsou stanoveny velikonoční prázdniny. Provoz mateřské školy bude omezen na jedno oddělení, a to na oddělení SLUNÍČEK. Ve dnech, 29.3 a 1.4. 2024, bude provoz mateřské školy PŘERUŠEN, z důvodu státních svátků. Přejeme Vám i dětem příjemně strávené svátky jara.

Pololetní a jarní prázdniny - omezení provozu MŠ
    v době pololetních prázdnin dne 2.2.2024 a jarních prázdnin od 12. do 16.2.2024 bude provoz mateřské školy omezen. Provoz bud zjištěn na staré budově MŠ ve třídě SLUNÍČEK. Přejeme Vám i dětem příjemně strávené dny.