Jarní koncert

Pomalu se začíná stávat tradicí, že se všichni žáci a učitelé naší školy sejdou v kulturním domě, aby jedni předvedli, co umí, a druzí byli jejich diváky a odměnili je bouřlivým potleskem.

I letošní školní koncert byl nabitý různými čísly. Zazněl tu sborový zpěv páťáků s písní Tři kříže, prvňáčci zazpívali hned 3 skladby – Máme doma obludu, Pět ježibab a Večerníček. Čtyři děvčata z 5.třídy nás potěšily písní Čerešničky a v závěru velký sbor prvňáků a druháků přidal svůj hit Jaro, léto, podzim, zima.

Mezi dětmi je oblíbená i hra na nějaký hudební nástroj. Velmi často proto zazněl klavír v podání Elišky Krasulové, Františka Maulera a Martina Hrtánka. S flétnou se představil Šimon Novák, který pak ještě zvládl doprovodit zpěv své sestry They.

Velmi milým zpestřením byla drezúra dvou psů.

O zlatý hřeb programu se pak postarali kluci s 9.třídy. Předvedli opravdu zdařilé taneční vystoupení Labutí jezero a oprávněně si zasloužili bouřlivý potlesk.

Poslední změna: 13.06.2023 - 07:04 Zpět