Kampaň obyčejného hrdinství 2021

Největší kampaň Ekoškol v České republice, která má za cíl ukázat lidem, že MILION MALÝCH ZMĚN MŮŽE BÝT VÍCE NEŽ JEDNA VELKÁ!

Pojďte s námi do toho!

V naší škole v týdnu od 10. do 16. 5. 2021

Jak se zapojit?

Stačí plnit výzvy přispívající k ochraně přírody po dobu jednoho týdne. Popis jednotlivých výzev najdete v přiloženém Deníčku účastníka a na uvedených stránkách
Ekoškoly:  https://ekoskola.cz/cz/kampan-oh

Pravidla plnění výzev:

· Každý jedinec si může vybrat, kolik výzev chce plnit (může to být jedna nebo klidně všechny).

· Důležitá je dlouhodobost, vydržet plnit výzvu celý týden (doma, v práci, ve škole).

Své výsledky si zaznamenávejte do tzv. Deníčku účastníka. Je k dispozici ke stažení zde v příloze nebo na stránkách Ekoškoly. Do deníčku se dá vpisovat přímo v PC, nemusí se tisknout!

Vyplněný Deníček účastníka zašlete na email: marketa.bonkova@skolasedliste.cz, popřípadě můžete vytisknout a děti je mohou odevzdat ve škole své třídní učitelce.

Za školní Ekotým Markéta Bonková

Poslední změna: 02.05.2021 - 15:58 Zpět