Karneval spolku rodičů

Nedělní odpoledne 6. března mohly děti místní mateřské a základní školy strávit na tradičním dětském karnevalu pořádaném v kulturním domě. Ten letošní se povedl. Viděli jsme spoustu dětských úsměvů, pohybu a radosti z mnoha výher v tombole. Děti přišly v nápaditých kostýmech a do připraveného programu se zapojily od počátku do konce. Klaun Hopsalín děti skvěle bavil a neodešel, dokud z nafukovacích balónků nevytvořil to poslední dětské přání. Poděkování patří všem, kteří přišli. Nyní čeká Spolek rodičů ve spolupráci s MŠ a ZŠ příprava červnového dětského dne.
Budeme rádi za nové členy Spolku rodičů, který každoročně připravuje pro děti a žáky místní MŠ a ZŠ několik akcí. Vedle posledního uskutečněného dětského karnevalu to jsou například oblíbený lampiónový průvod s programem na Bezručově vyhlídce, Drakiáda na Bezručově vyhlídce nebo Mikuláš s programem v kulturním domě. Na rodiče dětí je myšleno také, a to rodičovským plesem pořádaným v rámci plesové sezóny. Pokud máte energii a prostor, přijďte se podílet na přípravě těchto a dalších akcí. Kontakt: kkamilk@seznam.cz, tel. 725 292 250.

Za spolek rodičů,
Kamil Krasula