Kouzelník Aleš opět ve školce

Možná si myslíte, že květnové vystoupení kouzelníka Aleše ve školce bylo o zebrách, králících z klobouku a ostatních zvířatech, ale chyba lávky. Tentokrát jsme čarovali s barvičkami na semaforu. Ty se sice na pódiu různě přeskupovaly z místa na místo, ale pan kouzelník je zase, s vydatnou pomocí dětí, začaroval tak, jak mají být správně. Děti se pak pomocí písničky naučily, jak správně přecházet vozovku po namalované zebře. Potom jsme si povídali s chlapečkem Majkem, který mluvil legračním hláskem a některé dopravní znalosti měl pěkně popletené, ale naše děti mu dobře poradily. Jako vrcholné číslo pan Aleš předvedl kouzlo s neviditelným přesunem karet z šátku do šátku za asistence p. učitelek Eriky a Zuzky. Všichni samozřejmě pomáhali kouzelným zaříkadlem. I když paní učitelky držely šátky pevně a vše pozorně sledovaly, karty se přesto přemístily a nikdo neví, jak se to stalo. Kouzla asi opravdu existují.

Za kolektiv MŠ Mgr. Zuzana Slepáková

Poslední změna: 01.06.2023 - 12:28 Zpět