Mistrovství školek Slezské brány 2023

Ve středu 25. ledna se skupinka deseti nejzdatnějších sportovců z oddělení Delfínků v čele s p. učitelkou Žanetou vypravila na start čtvrtého ročníku závodu Mistrovství školek Slezské brány. Akce se zúčastnilo deset školkových týmů.

Usilovně a neúnavně bojovali v těchto sportovních disciplínách: běh přes překážky, štafeta, hod na branku, přenášení míčku na pálce, skoky v pytli, přeskoky přes lavičku, hod na cíl, přítahy přes lavičku, slalom mezi kužely a trakaře.

Naši předškoláci ani letos nepodcenili přípravu a trénovali usilovně v tělocvičně a na kamínkovém hřišti každou volnou chvíli. A tak se splnil sen a k našemu bronzovému a stříbrnému kamarádovi přibyl ten poslední - nejcennější - zlatý pohár!!! Protože kdo je nejlepší? No přeci Mš Sedliště winkto se ví!

Všem vítězům blahopřejeme.

Žaneta Donathová