Návštěva ZOO v Ostravě

Naše třída se vydala do ostravské zoologické zahrady. Paní učitelka Jana Kawuloková nám zajistila minibus, který nás v pondělí 21. června dovezl k ZOO.
Po zakoupení vstupenek jsme se rozdělili do tří skupin, ve kterých jsme se pohybovali po zahradě. Některé z nás zaujali sloni, zebry, divoké šelmy, papoušci ..., jiné okouzlilo šimpanzí mládě, které poskakovalo ve výběhu, dělalo kotrmelce, válelo sudy. Pozorovali jsme hrochy, jak vylézali z vody s malým hrošíkem. A tak bychom mohli pokračovat dále.
Na konci prohlídky jsme se nezapomněli zastavit v obchodě se suvenýry, kde jsme si mohli koupit něco na památku. Tento výlet jsme si moc užili. Děkujeme paní učitelce třídní, že nám krásně zpříjemnila pondělní den.

žáci 5. třídy

Poslední změna: 02.07.2021 - 16:31 Zpět