Očekávání Vánoc na naší škole

Vánoce na naší škole předznamenala slavnostní výzdoba školy i jednotlivých tříd. Dne 6. prosince tradičně navštívil Mikuláš třídy prvního stupně. Vzorní žáci byli po zásluze odměněni anděly a zlobivé odměnili čerti černou nadílkou. Za organizaci této akce patří velké poděkování školnímu parlamentu v čele s Katkou Mikušovou. Akce měla úspěch zejména díky žákům deváté třídy, kteří obětavě připravili program, kostýmy i potřebné rekvizity. Během prosince si žáci deváté třídy připravili také nahrávky své oblíbené vánoční písně Václava Neckáře Půlnoční. Videoklip ochotně a obětavě sestříhal člen audiovizuálního kroužku Václav Foťko. V posledním dni výuky před Vánoci proběhly ve třídách vánoční besídky s posezením a nadílkou. Za podporu akcí děkujeme učitelům, organizátorům, žákům a rodičům.

Poslední změna: 28.12.2021 - 13:00 Zpět