Organizace v období PODZIMNÍCH PRÁZDNIN

Ve dnech 27.-29.10. 2021 bude provoz mateřské školy probíhat ve třídě SLUNÍČEK, nad obecním úřadem. Provoz se týká jen předem nahlášených dětí.

Dětem do Sluníček, prosím, přeneste náhradní oblečení, papuče a hrnek na pitný režim. Také prosím rodiče ze Včelek a Delfínků o vyklizení skříněk, z důvodu provádění sanitačních úkonů.

Strava je všem nenahlášeným odhlášena. Pokud dojde ke změně v rozhodnutí, či zdravotním stavu původně nahlášeného dítěte, odhlášení stravy provedou sami rodiče.

S pozdravem,

Alena Kapsiová, vedoucí učitelka MŠ

Poslední změna: 25.10.2021 - 13:33 Zpět

Novinky mateřské školy
  • Vážení rodiče,

dovolte mi, abych Vás přivítala do nového školního roku a zároveň Vám sdělila pár základních informací, které jistě, pro zdárný start, oceníte.

"Číst více"

Zvýšení cen stravného od 1.9.2022
    z důvodu zvýšených nákladů na nákup potravin upravujeme ceny stravného pro všechny věkové kategorie. Přehled cen najdete na webu v dokumentech školní jídelny ( ZDE)
    Navýšení úplaty za předškolní vzdělávání
    od 1.9.2022 bude navýšena úplata za předškolní vzdělávání na 600,- Kč za měsíc. Důvodem je zvyšování cen materiálního vybavení, které souvisí se vzděláváním.