Oslava dne maminek ve třídě Sluníčka

Přesně tak vypadalo pozvání  pro maminky a  babičky, ale taky tatínky a vůbec celé rodiny nejmenších dětí ze Sluníček. Všichni hosté se usadili ke stolečkům a netrpělivě očekávali vystoupení. K ukrácení čekání si mohli zakousnout slavnostní linecké cukroví, upečené s láskou dětmi a p. učitelkou Rudinskou. Nechybělo ani přinesené  pohoštění od rodičů. A pak to začalo.

S troškou trémy a velkou odvahou děti přednesly básničky, zazpívaly několik písní a zatančily krásný taneček o pracovité zelené žabce. Maminky pak dostaly přáníčko plné tulipánů, vlastnoručně navlečené korále a živou květinu v ozdobeném květináči.

Po nezbytném občerstvení si děti odvedly své nejbližší do herny a ukázaly své inženýrské schopnosti při stavbě železnice nebo třeba cukrářské umění při zdobení dřevěného dortu. A dospěláci se rádi nechali vtáhnout do světa her. Bylo to pro všechny příjemné a podařené odpoledne. Děkujeme za báječné děti a vstřícné rodiče.

Za kolektiv MŠ Mgr. Zuzana Slepáková

Poslední změna: 31.05.2023 - 12:24 Zpět