Páteční dopoledne 5. třídy na Bezručově vyhlídce

V pátek dopoledne se žáci 5. třídy společně se svou třídní učitelkou Pavlou Kozákovou, paní asistentkou Zuzanou Šeděnkovou, speciální pedagožkou Martou Albrechtovou a školní psycholožkou Veronikou Fajkusovou vydali na Bezručovu vyhlídku. Ačkoliv nám počasí ráno nepřálo a pršelo, nakonec se vyčasilo a my jsme si společně mohli akci naplno užít.

Po příchodu na vyhlídku jsme se domluvili na pravidlech pro celé dopoledne, abychom věděli, jak se budeme chovat a co od sebe navzájem očekáváme. První blok her, zaměřených na rozvoj spolupráce mezi žáky a zlepšení vzájemných vztahů, probíhal za deště, ale to nás neodradilo. Všichni jsme se s nadšením zapojili do aktivit.

Naštěstí se počasí umoudřilo a přestalo pršet. Společnými silami jsme rozdělali oheň a pustili jsme se do opékání párků. Příjemnou atmosféru podpořil spontánní zpěv táborových písní, který žáci zahájili sami od sebe. Tento okamžik celou akci rozjasnil, všem nám zlepšil náladu a vylákal sluníčko zpod mraků.

Následoval další blok her, ke kterému nám již svítilo sluníčko. Po ukončení her žáci anonymně zhodnotili průběh dopoledne. Na závěr měli žáci volnou zábavu, během které hráli fotbal, vybíjenou, skákali přes švihadlo a věnovali se dalším oblíbeným aktivitám.

Tento den zůstane v paměti žáků i pedagogů jako den plný zábavy, spolupráce a krásných společných zážitků.

Mgr. Pavla Kozáková

Poslední změna: 26.05.2024 - 19:11 Zpět