PF

Milí rodiče, žáci a další přátelé naší školy,

dovolte, abych vám všem jménem zaměstnanců JMZŠMŠ Sedliště poděkoval za přízeň v roce 2019, a popřál příjemné prožití vánočních svátků, úspěšný rok 2020 zvládnutý ve zdraví, lásce a spokojenosti.

a kolektiv zaměstnanců JMZŠMŠ Sedliště

Poslední změna: 20.12.2019 - 13:23 Zpět

Novinky mateřské školy
    Informace o karanténě dětí ve třídě Sluníček

​Vážení rodiče,

dovoluji si Vám oznámit, že ve třídě Sluníček byla potvrzena nákaza Covid-19. Na základě nařízení Krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje uzavíráme od 4. do 5. 2. 2021 třídu Sluníček.

Jedná se pouze o děti, které navštěvovaly třídu Sluníček ve dnech 28.-29. 2. 2021. Všichni rodiče budou kontaktováni pracovníky call centra o nařízené karanténě dětem a budou jimi poučeni o karanténních opatřeních.

Děti, které v inkriminovanou dobu v MŠ nebyly, budou přiřazeny do třídy Delfínků.

Sledujte zdravotní stav svých dětí. V případě jakékoliv změny ve zdravotním stavu, kontaktujte neprodleně dětského lékaře, který Vás také může objednat na odběry. Pokud by rodič potřeboval vystavit paragraf kvůli karanténě dítěte, rovněž se vše řeší přes dětského lékaře.

Děti se mohou vrátit do třídy 8. 2. 2021 za podmínek, že se u nich nebudou projevovat příznaky infekčního onemocnění a rodiče se prokážou negativním PCR testem dítěte na Covid-19. Bez prokázání negativního testu na Covid-19 se mohou děti do třídy vrátit 12. 2. 2021, tedy po 14 dnech karantény. Karanténa se nařizuje od posledního kontaktu s pozitivně testovaným, jedná se tedy o dny 28. a 29. 2. 2021.

Ostatním členům domácnosti karanténa nařízena není. Doporučuje se však, aby zvýšili při kontaktu s jinými osobami hygienická pravidla (rozestupy, roušky, atd.)

Děkuji za pochopení a přeji všem pevné zdraví!

Vedení MŠ

Oznámení o přerušení provozu ve třídě Sluníček

oznamuji Vám, že mi během dnešního odpoledne (2.2.) byla nahlášená nákaza Covid-19 ve třídě Sluníček. Z preventivních důvodů bude dne 3.2. 2021 přerušen provoz ve třídě Sluníček. Přerušení provozu se týká prozatím všech dětí docházejících do této třídy. Strava bude dětem automaticky odhlášena.

Během zítřejšího dne, až vše prokonzultuji s KHS, Vám vše objasním a upřesním. Sledujte prosím aplikaci Školka v mobilu, nebo webové stránky školy.

Děkuji za pochopení,

Alena Kapsiová, vedoucí učitelka MŠ

Informace o karanténě dětí ze třídy Včelek

dovolujeme si Vám oznámit, že ve třídě Včelek byla potvrzena nákaza Covid-19. Na základě nařízení Krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje uzavíráme od 1. do 5. 2. 2021 třídu Včelek.

Jedná se pouze o děti, které navštěvovaly třídu Včelek ve dnech 25. – 28. 1. 2021. Všichni rodiče budou kontaktováni pracovníky call centra o nařízené karanténě dětem a budou jimi poučeni o karanténních opatřeních, popřípadě děti objednají na PCR testy.

Děti, které v inkriminovanou dobu v MŠ nebyly, budou rozděleny do zbývajících tříd.

Sledujte zdravotní stav svých dětí. V případě jakékoliv změny ve zdravotní stavu, kontaktujte neprodleně dětského lékaře, který Vás také může objednat na odběry. Pokud by rodič potřeboval vystavit paragraf kvůli karantény, rovněž se vše řeší přes dětského lékaře.

Děti se mohou vrátit do třídy 8. 2. 2021 za podmínek, že se u nich nebudou projevovat příznaky infekčního onemocnění a rodiče se prokážou negativním testem dítěte na Covid-19. Bez prokázání negativního testu na Covid-19 se mohou děti do třídy vrátit 11. 2. 2021, tedy po 14 dnech karantény.

Děkujeme za pochopení a přejeme všem pevné zdraví!

Vedení MŠ