Pravé kouzelnické varieté Kellner

Pokud si někdo z vás aspoň vzdáleně pamatuje klasická vystoupení varietních umělců v silvestrovském pořadu televize, tohle bylo jedním z nich.

Nastoupil pan kouzelník Kellner se dvěma půvabnými asistentkami s neodolatelným úsměvem a my jsme se zatajeným dechem pozorovali, jak (a jestli) se jim podaří zaujmout dětské publikum, zvyklé na mnohem silnější kalibr zábavy.

Estrádní hudba, klasické kouzelnické triky s kartami, kruhy a mincemi v nose nebo za uchem byly zajímavé zvláště tím, že se aktérům podařilo do kouzlení aktivně zapojit děti z publika. Velké nadšení vyvolalo kouzlo s živou holubicí, ale absolutním vítězem show byl  neposlušný tancechtivý panáček, uvázaný z obyčejného látkového kapesníku. Ten se zcela vymkl kontrole pana Kellnera i jeho kouzelnické hůlky, čímž se stal okamžitě miláčkem všech dětí!

Celý kouzelnický ansábl nakonec sklidil zasloužený aplaus a děti si odnášely domů jedinečný  zážitek.

Poslední změna: 25.03.2024 - 07:20 Zpět