Škola v přírodě – Bílá

Po dvou letech jsme konečně zase vyrazili do školy v přírodě. Tentokrát jsme se vrátili na Bílou, kde jsme byli vždy velmi spokojení a ani letos tomu nebylo jinak.

V pondělí 6.června nasedlo do autobusu 43 žáků 2. a 4.třídy a spolu se svými učitelkami, asistentkami a zdravotníkem Kubou vyrazili na Bílou. První slzičky dětí, které poprvé opouštěly na delší dobu své rodiče, vystřídala zvědavost a radost z toho, že nás čeká mnoho dobrodružství.

Ubytovali jsme se v třílůžkových pokojích, vybalili si a vyrazili na vycházku, abychom prozkoumali okolí. Po prvním obědě za námi přišli animátoři a rozdělili si děti do 4 oddílů – Bobři, Dráčata, Sušenky a Zmije. Děti čekaly různé soutěže, vycházky, hry, místní park s atrakcemi a poslední večer po vyhlášení všech výsledků i slíbená diskotéka. Když nám nepřálo počasí, využili jsme místní velkou tělocvičnu, kde děti hrály fotbal, pink-pong, deskové hry, lezli na umělé stěně, malovaly si anebo jen tak povídaly.

Užili jsme si to všichni a potvrzením toho, že to bylo super, byla odpověď dětí, že i když se těší domů, klidně by tu zůstaly s námi déle. Toto je pro nás dospělé ta nejlepší odměna.

Závěrem chci ještě poděkovat Spolku rodičů za úhradu dopravy, svým kolegům za energii, kterou věnovali našim dětem a dětem za to, že byly báječné a zvládly to.

Mgr. Renáta Dorociaková

Poslední změna: 16.06.2022 - 20:39 Zpět