2025/2026
DomůŠkolka v přírodě
První den jsme se rozhodli společně prozkoumat okolí. V lese jsme narazili na medvědí stezku a plnili cestou různé úkoly, dále jsme našli oboru se zvířátky, která jsme si pozorně prohlédli. A nakonec jsme vyzkoušeli všechna dětská hřiště. A že jich nebylo málo! Utahaní a spokojení jsme si nacpali bříška při večeři a pak už jen sprcha, samozřejmě každý sám – už jsme šikovní předškoláci, umýt zoubky a zavrtat se do peřin. Na pohádku zbyl sice čas, ale energie už ne, usnuli jsme všichni dřív, než začala :-). Následující dny nás čekali instruktoři ze SUN Bílá, kteří pro nás měli připravený program: "Z pohádky do pohádky". Absolovali jsme Pašeráckou stezku, Bambiliádu, v dětském letním parku jsme se projeli na tubingových drahách, skákali na vzduchové trampolíně a pluli na lodičkách. Pohráli jsme si ve vodním světě a pro malé Tarzany jsme našli krásný lanový park, propletený až vysoko v korunách stromů. A pro děti, kterým zbyla trocha energie, jsme měli na večer připravenou pyžamovou párty. Večer jsme všichni padli do postýlek příjemně unavení, takže na nějaké stýskání nebo slzičky ani nezbyl čas. Už teď se těšíme na další rok :-)
Žaneta Donathová, MŠ Sedliště
Poslední změna: 24.06.2026 - 13:49 Zpět