Společně svítíme nejvíc: Jak 8. třída rozsvítila školu pozitivitou

Čeho si na tobě vážím? Hlavním motivem se staly papírové žárovky. Každý žák měl za úkol napsat na svou žárovku, čeho si nejvíce cení na svých spolužácích. Na plakátu se tak objevily vzkazy plné uznání za upřímnost, ochotu pomoci nebo smysl pro humor.
„Chtěli jsme ukázat, že každý z nás má v sobě nějaké světlo, ale teprve dohromady svítíme nejvíc,“ shodují se tvůrci z osmičky.
 
tř. uč. Figurová a Ing. Zlá

Poslední změna: 31.05.2026 - 19:20 Zpět

Adresa:Sedliště 203, 739 36
558 658 123
Adresa: Sedliště 515, 739 36
771 158 535
Youtube Zápis do 1. třídy Přijímací řízení Rozvrh hodin Bakaláři
Školkavmobilu.cz Zápis do MŠ
e-Strava