Tradiční Vánoční dílny

V předvánočním čase máme ve zvyku přemýšlet nad uplynulým rokem, jedná se o dobu rozjímání a trávení času s rodinou. I my, v mateřské škole, si uvědomujeme důležitost tohoto období, a proto jsme se rozhodli spojit život a dění ve školce i s rodinami dětí, které k nám docházejí. Uspořádali jsme proto Vánoční dílny, na kterých si děti s rodiči vyrobili vánoční dekorace na stromeček, svícny, či vánoční skřítky. Vánoční dílny jsme obohatili krátkým vystoupení toho, co jsme se s dětmi od září naučili a tím děti navodily tu správnou Vánoční atmosféru.
Zapojili se také rodiče, kteří přispěli ochutnávkou vánočního cukroví. Celé odpoledne bylo velmi příjemné a poklidné, a proto bych ráda všem zúčastněným poděkovala za spolupráci i společně strávený čas.

A. Kapsiová

Poslední změna: 20.01.2023 - 14:37 Zpět