Třídní schůzka MŠ

Omlouváme se, ale třídní schůzka MŠ musela být z důvodu nemoci zrušena. O náhradním termínu budete včas informováni.

Děkujeme za pochopení. Kolektiv MŠ.

Poslední změna: 09.09.2019 - 12:20 Zpět

Novinky mateřské školy
    Organizace třídy DELFÍNKŮ od 25.1. 2021

od pondělí budete mít zase v provozu třídu Delfínků. Ve středu hasiči důkladně vydesinfikovali všechny prostory, tak nic nebrání návratu. Jen prosím dětem doneste nové oblečení, protože se postřik dostal i do skříněk.

Jediné co musíme vyžadovat, je prokázání se sms zprávou o negativním testu dítěte, které mělo nařízenou karanténu. Bez tohoto dokladu nebude Vaše dítě přijato.

Nezapomeňte si prosím přihlásit, případně odhlásit, stravu. Do dnešního dne byly všechny děti odhlášeny automaticky, dál už je to ale na Vás. Pokud již teď víte, jak to bude z docházkou Vašich dětí, učiňte tak prosím ještě dnes, ať má jídelna, alespoň orientační povědomí o stavu dětí.

Velice Vám děkuji za spolupráci v této, ne zrovna příjemné, záležitosti.

Alena Kapsiová

Informace o karanténě dětí ve třídě Delfínů

dovolujeme si Vám oznámit, že ve třídě Delfínů byla zjištěna nákaza Covid-19. Na základě nařízení Krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje proto uzavíráme od 16. do 25. 1. 2021 třídu Delfínů.

Jedná se pouze o děti, které navštěvovaly třídu Delfínů ve dnech 13. – 15. 1. 2021. Všichni rodiče budou kontaktováni pracovníky call centra o nařízené karanténě a budou jimi poučeni o karanténních opatřeních, popřípadě budou objednáni na odběrové místo na testy.

Děti, které v inkriminovanou dobu v MŠ nebyly, budou rozděleny do zbývajících tříd.

Sledujte zdravotní stav svých dětí. V případě jakékoliv změny ve zdravotním stavu, kontaktujte neprodleně dětského lékaře, který Vás také může objednat na odběry. Pokud by rodič potřeboval vystavit paragraf kvůli karantény, rovněž se vše řeší přes dětského lékaře.

Děti se mohou vrátit do třídy 25. 1. 2021 za podmínek, že se u nich nebudou projevovat příznaky infekčního onemocnění a rodiče se prokážou negativním testem na Covid-19. Bez prokázání negativního testu na Covid-19 se mohou děti do třídy vrátit 1. 2. 2021.

Ostatním členům domácnosti karanténa nařízena není. Doporučuje se však, aby zvýšili při kontaktu s jinými osobami hygienická pravidla (rozestupy, roušky, atd.)

Děkujeme za pochopení a přejeme všem pevné zdraví!

Vedení MŠ

Informace přerušení provozu ve třídě Delfínů

oznamujeme Vám, že nám během nedělního odpoledne (17.1.) byla nahlášená nákaza Covid-19 ve třídě Delfínů.
    Z preventivních důvodů bude dne 18.1. 2021 přerušen provoz ve třídě Delfínů. Přerušení provozu se týká prozatím všech dětí docházejících do této třídy. Strava bude dětem automaticky odhlášena.

V průběhu zítřejšího dne budeme komunikovat z KHS a informovat Vás o délce a rozsahu trvání přerušeného provozu třídy.

Děkuji za pochopení,

Alena Kapsiová vedoucí učitelka MŠ