Vánoční čas

Poslední týden před Vánocemi jsme si povídali o různých vánočních tradicích a zvycích, nazdobili jsme vánoční stromeček, zpívali vánoční koledy a ve výtvarné výchově jsme si vytvořili svůj papírový strom přání. V pátek nás čekala vánoční besídka – den plný her, soutěží, cukroví, zpívání, a hlavně rozdávání dárečků. Nejprve jsme museli vyřešit záhadu ztracené čepice. Podle obrázku a jednotlivých indicií se to podařilo a čepice byla nalezena. Dále nás čekala práce v našich bradavických kolejích o korálky. Hledali jsme obrázky, četli, lepili, vybarvovali, a nakonec nám vyšla tajenka. Průběžně během dne jsme ještě dodělávali adventní úkoly za celý prosinec, abychom získali nějaké korálky navíc. V 10 hodin jsme se přesunuli na schody na chodbu a společně jsme si s celou školou zazpívali vánoční koledy. Nakonec jsme se usadili na koberec ke stromečku a přišly na řadu dlouho očekávané dárečky.

Čtvrťáci, p. uč. K. Čihánková, p. asistentka K. Mikušová

Poslední změna: 04.01.2024 - 08:49 Zpět